Biz Kimiz?

Çanakkale ili, Ezine ilçesi Kemallı köyü’nde yer alan zeytin bahçelerimizde yıllardır el emeği göz nuru büyük bir sevgi ve özveriyle büyüttüğümüz ağaçlarımızdan topladığımız zeytinleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Aile şirketimiz olan Orhan Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi çatısı altında oluşturduğumuz Orzey Zeytin ve Zeytinyağı markasıyla Kemallı Köyü yöresinde bulunan ve sadece kendi zeytin bahçelerimizde özenle yetiştirdiğimiz 10.000’den fazla zeytin ağacımızdan büyük bir titizlikle toplayıp işlediğimiz zeytinleri sizlerle buluşturuyoruz.


Orzey Zeytin ve Zeytinyağlarında hiçbir katkı maddesi kullanılmamış olup tamamen doğal ve el emeği ile üretim yapılmaktadır. Zeytinlerimiz doğal fermente yöntemiyle olgunlaştırılıp sofralarınıza ulaşmaktadır. Bu yöntem ile olgunlaştırılan zeytinler sarı, pembe renkli olduğu için kolayca ayırt edilebilir. Zeytinyağlarımız ise sadece taş kırma soğuk baskı fabrikasından elde edilerek sofralarına ulaşmaktadır.


Aile şirketimizin kurucuları Mehmet ORHAN ve Mustafa ORHAN kardeşlerin tecrübe ve bilgileriyle Orzey Zeytin ve Zeytinyağı markasıyla üretilen lezzetin ve sağlığın mucizesi zeytin ve zeytinyağlarımızı en doğal haliyle sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Amacımız sizleri, özellikle de çocuklarımızı doğal, güvenilir ve sağlıklı ürünlerimizle buluşturmaktır.

Loading...